Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Prośba o pilny kontakt w sprawie przyłączy kanalizacji sanitarnej tylko do 19 września 2016 r. - już 600 osób uzgodniło przyłącza - nie bądź ostatni.

UWAGA!!!

Uzgodnienia przyłączy kanalizacji sanitarnej

 

Przypominamy, że na zlecenie Gminy Wejherowo projektowana jest kanalizacja sanitarna na obszarze miejscowości Orle, Góra (Paradyż) oraz Bolszewo (w rejonie ul. Św. Huberta, Piastów, Jagiellonów, Mieszków, Spokojnej oraz Zamostnej na odcinku od ul. Spokojnej do ul. Św. Huberta).

Aby możliwe było wykonanie projektu w sposób najbardziej sprzyjający mieszkańcom konieczne jest uzgodnienie miejsca i sposobu wykonania przyłącza od sieci do każdej działki budowlanej w zakresie projektu. Zakres projektu obejmuje ww. obszary w granicach planów miejscowych.

 

Dla ułatwienia kontaktu z projektantami zostały zorganizowane dyżury zespołu projektowego w siedzibie Samorządowej Szkoły Podstawowej w Orlu, z których skorzystało prawie 600 właścicieli nieruchomości.

Do skompletowania projektu brakuje jeszcze wiele uzgodnień przyłączy.

Właścicieli nieruchomości, którzy nie dokonali uzgodnień lokalizacji przyłącza, prosimy o pilny kontakt z Biurem Projektowym – Pracownia Projektowa WODOKAN z Redy, tel. 58 678 73 88, mail: pracownia@wodokan.pl

 

W związku z tym, że są realne możliwości uruchomienia realizacji projektu w kolejnych latach, Gmina Wejherowo informuje, że będzie oczekiwać na uzgodnienia właścicieli nieruchomości jedynie do 19 września 2016r.

 

W interesie mieszkańca/właściciela nieruchomości leży uzgodnienie wygodnej lokalizacji, bowiem dla nieruchomości, gdzie brak jest uzgodnienia właściciela,  zostanie zaprojektowany sięgacz do granicy nieruchomości w miejscu, które w wyniku analizy projektanta zostanie uznane za odpowiednie.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 WODOKAN- O G Ł O S Z E N I E 3 zgłoś się-1.pdf (PDF, 13KB) 2016-09-06 15:24:50 429 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Czerwiński 06-09-2016 15:24:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Drozdowski 06-09-2016
Ostatnia aktualizacja: Piotr Czerwiński 06-09-2016 15:24:50