Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Uwaga! W dniach od 20 kwietnia do 4 maja br. wystąpią przewidziane w harmonogramach wywozu odpadów komunalnych zmiany dnia wywozu.

UWAGA MIESZKAŃCY GMINY WEJHEROWO

 

Informujemy, że z uwagi na przypadające dni wolne od pracy tj.:

  • 22 kwietnia br. Poniedziałek Wielkanocny,
  • 1 maja br. Święto Pracy,
  • 3 maja br. Święto Konstytucji

 

w dniach od 20 kwietnia do 4 maja br.

wystąpią przewidziane w harmonogramach wywozu odpadów komunalnych zmiany dnia wywozu

 

Ponadto, zmianie może ulec organizacja pracy firm wywozowych w całym 17-stym i 18-stym tygodniu br. wobec czego wywozy odpadów mogą nastąpić również w zmienionych godzinach. Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramami i wystawienie odpadów do wywozu we właściwym terminie.

 

Szczegóły zmian w zabudowie jednorodzinnej:

SEKTOR I (na północ od DK nr 6):

Data wywozu

Miejscowość / ulice

Rodzaj odbieranej frakcji

20.04.2019 r. (sobota)

Kąpino, Osada Miga

Szkło, Odpady zielone

23.04.2019 r. (wtorek)

Kniewo, Orle, Warszkowo

Odpady zmieszane

27.04.2019 r. (sobota)

Kąpino, Osada Miga

Odpady zmieszane

29.04.2019 r. (poniedziałek)

BOLSZEWO ulice: Bagienna, Bzowa, Cicha, Czereśniowa, Hodowców, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kanałowa, Kar.  Wyszyńskiego, Kasztanowa,  Krasickiego, Kręta, Krzywa, Kwiatowa, Morelowa, Narutowicza, Laurowa, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Północna, Różana, Rzeźnicka, Stolarska, Śliwkowa, Torowa, Turkowa, Wesoła, Spokojna, Traugutta, Włoska, Wspólna.

Odpady zmieszane

30.04.2019 r. (wtorek)

BOLSZEWO ulice: Aleksandra Labuda, Albeckiego, Błękitna, Broniewskiego, Bukowa, Chłopska, Cisowa, Czesława Miłosza, Główna (od Zamostnej do Wejherowskiej), Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Harcerska, św. Huberta, Jagiellonów, Jagodowa, Jana Trepczyka, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jesionowa, Jeżynowa, Jodłowa, Junacka, Kalinowa, Krótka, Krucza, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, L. Cylkowskiego, M. Skłodowskiej-Curie, Mieszków, Miła, Myśliwska, Nad Jazem, Nadrzeczna, Norwida, Okrężna, Olchowa, Orzeszkowej, Perłowa, Piastów, Prusa, Robotnicza, Rybna, Sosnowa, Spokojna, Strażacka, Tęczowa, Wejherowska, Wierzbowa, Wrzosowa, Zamostna, Zbożowa, Żeromskiego, Żurawia, Asnyka, Akacjowa, Długa, H. Sienkiewicza, M. Dąbrowskiej, M. Reja, Mickiewicza, Orzechowa, Parkowa, Słowackiego, Kaszubska, Jana, Ogrodnicza, Władysława, Waryńskiego, Wiśniowa.

Odpady zmieszane

04.05.2019 r. (sobota)

Góra, Zamostne

Odpady zmieszane

Kniewo, Orle, Warszkowo

Szkło, Odpady zielone

 

SEKTOR II (na południe od DK nr 6)

Data wywozu

Miejscowość / ulice

Rodzaj odbieranej frakcji

20.04.2019 r. (sobota)

Gowino, Pętkowice, Ustarbowo

Odpady zmieszane

27.04.2019 r. (sobota)

Gowino, Pętkowice, Ustarbowo

Plastik i Metal i Opakowania wielomateriałowe, Makulatura

29.04.2019 r. (poniedziałek)

NOWY DWÓR WEJHEROWSKI, SOPIESZYNO, RESZKI, ZBYCHOWO

Plastik i Metal i Opakowania wielomateriałowe, Makulatura

30.04.2019 r. (wtorek)

BIESZKOWICE, ŁĘŻYCE, GOŚCICINO ulice: Augusta Guntera, Chłopska, Cicha, Dożynkowa, Gościnna, Gruntowa, Handlowa, Jęczmienna, Klimka, Krótka, Leśna, Lęborska – numery nieparzyste,  Łubinowa, Gafki, Na Wzgórzu, Owsiana, Osiedlowa, Podgórna, Pogodna, Polna, Przemysłowa, Pszeniczna, Równa, Rumiankowa, Sielankowa, Siewna, Słoneczna do trasy nr 6 do torów, Spokojna, Stroma,  Śliwkowa, Torowa, Wichrowe Wzgórze, Wiejska, Wiosenna, Wójta Edwarda Łakomego, Zbożowa, Żniwna.

Plastik i Metal i Opakowania wielomateriałowe, Makulatura

04.05.2019 r. (sobota)

GOŚCICINO ulice: Bursztynowa, Dworska, Granitowa, Grzybowa, Koralowa, Kosmiczna, Miodowa, Nadrzeczna, Okrężna, Platynowa, Polarna, Prosta, Słoneczna od torów na południe, Szafirowa, Wąska, Zielony Dwór, Bajkowa, Błękitna, Bukowa, Drzewiarza, Fabryczna, Fiołkowa, Gwiezdna, Hetmańska, Irysowa, Jagiellońska, Jałowcowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Kasztelańska, Kazimierza Grubby, Konwaliowa, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Lazurowa, Łąkowa, Łukowa, Mikołaja, Narcyzowa, Orbitalna, Orzechowa, Piękna, Planetarna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Robakowska, Satelitarna, Stokrotek, Stolarska, Strażacka, Szczęśliwa, Szlachecka, Świerkowa, Turkusowa, Urocza, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Zaciszna, Zielona, Ziemska, Żurawia, Żwirowa

Plastik i Metal i Opakowania wielomateriałowe, Makulatura

 

Szczegóły zmian w zabudowie wielorodzinnej:

SEKTOR I i II

Data wywozu

Rodzaj odbieranej frakcji

25.04.2019 r. (czwartek)

Odpady segregowane

30.04.2019 r. (wtorek)

Odpady segregowane

02.05.2019 r.(czwartek)

Odpady zmieszane

 

 

Zmiany dnia wywozu dotyczą wyłącznie wyżej wymienionych miejscowości. W przypadku pozostałych miejscowości odbiór odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych bez zmian, zgodnie z harmonogramem.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z harmonogramami i przygotowanie odpadów do wywozu we właściwym terminie.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 wywóz odpadów_przesunięcia w harmonogramie WIELKANOC I MAJÓWKA 2019.doc (DOC, 49KB) 2019-04-23 07:25:51 31 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Czerwiński 23-04-2019 07:25:51
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Robert Bianga 23-04-2019
Ostatnia aktualizacja: Piotr Czerwiński 23-04-2019 07:25:51