Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Wejherowo

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych w miejscowości: BOLSZEWO TERMIN ZBIÓRKI: 21 WRZEŚNIA 2019 R. Zbiórka jesienna zostanie przeprowadzona w formie tzw. ?wystawek? sprzed posesji po wcześniejszym zgłoszeniu do Urzędu Gminy Wejherowo adresu nieruchomości, z której ma nastąpić wywóz


UWAGA MIESZKAŃCY GMINY WEJHEROWO

Uprzejmie informujemy, że zbliża się termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych w miejscowości:

BOLSZEWO

TERMIN ZBIÓRKI: 21 WRZEŚNIA 2019 R.

Zbiórka jesienna zostanie przeprowadzona w formie tzw. „wystawek” sprzed posesji po wcześniejszym zgłoszeniu do Urzędu Gminy Wejherowo adresu nieruchomości, z której ma nastąpić wywóz. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 58 67 79 706, e-mail: sekretariat@ug.wejherowo.pl lub osobiście w siedzibie UG Wejherowo przy ul. Transportowej 1 pokój nr 37 do czwartku przed planowanym wywozem.

Przypominamy, że odpady wielkogabarytowe należy wystawiać w terminach uwzględnionych w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych, po wcześniejszym zgłoszeniu, nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem ich odbioru. Na terenach zabudowy jednorodzinnej odpady wielkogabarytowe winny być wystawiane przed posesję w sposób nieutrudniający przejścia lub przejazdu, a w rejonach zabudowy wielorodzinnej przy pergoli śmietnikowej.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych nastąpi od godziny 900.

Zwracamy uwagę, że odpady wielkogabarytowe wystawione przed posesją, która nie została zgłoszona w terminie nie zostaną odebrane.

Odpady wielkogabarytowe to odpady, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach / workach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych jak np.: meble, stolarka okienna i drzwiowa, armatura sanitarna z wyłączeniem odpadów niebezpiecznych, np. papy oraz opon, odpadów budowlanych, części samochodowych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 wystawki wielkogabarytowe 16.09.2019 na tel.pdf (PDF, 35KB) 2019-09-17 07:26:02 33 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Czerwiński 17-09-2019 07:26:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Drozdowski 17-09-2019
Ostatnia aktualizacja: Piotr Czerwiński 17-09-2019 07:26:02